СИЛІКАТНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Виробництво скла, емалей
Основним технологічним агрегетом у виробництві скла є печі різноманітних конструкцій з газовим або електричним обігрівом.
Спектр продукції, що виробляється GIR, дозволяє забезпечити тривалість кампанії 7-10 років, підтримують температуру в робочому просторі від 1550 до 1600°С, мінімізують теплові втрати до навколишнього середовища.
Виробництво порцеляни, фаянсу, санітарно-технічної кераміки
У виробництві порцеляни, фаянсу, санітарно-технічної кераміки застосовується утильний, политий і декорний випал. Для певних видів випалу або спікання застосовуються тунельні і камерні газові і електропечі. Дуже важливим фактором, що впливає на робочі можливості печі і термін її служби, є правильний вибір пічних матеріалів.

Застосування вогнетривів і вогнетривкої легковагої цегли, що виробляються підприємствами групи GIR, для створення багатошарової футеровки, здатної акумулювати тепло і, як наслідок, такої, що дозволяє споживати меншу кількість загального тепла для швидкого розігріву печі, що робить печі більш економічними.
Виробництво вогнетривів
При масовому випуску вогнетривкої продукції застосовуються високопродуктивні тунельні печі і сушила. Промислові підприємства групи компаній GIR готові поставити весь спектр вогнетривкої і теплоізоляційної продукції, необхідної для будівництва і футерування даних теплових агрегатів.

При невеликих обсягах виробництва використовуються електричні і газові камерні печі, ковпакові високотемпературні печі. Для футерування таких печей підприємства групи GIR можуть запропонувати вогнетривку цеглу, який в поєднанні з волокнистої ізоляцією утворює багатошарову високоефективну футеровку, що забезпечує зниження тимчасових і теплових витрат на нагрів печі.
Виробництво тонкої кераміки (посуд)
Невелика товщина виробів тонкої кераміки дозволяє використовувати сушку виробів у роликових сушилах. Після сушіння вироби подаються в роликову щілинну піч з меншою, порівняно з тунельними печами, витратою вогнетривких матеріалів (висота каналу в них становить усього 2-3 висоти виробів, що обпалюються).
Завдяки широкому вибору вогнетривкої продукції, що випускається промисловими підприємствами групи GIR, можливий підбір вогнетривких матеріалів, що дозволяють знизити витрату палива і підвищити якість продукції.
Виробництво будівельних матеріалів
Для будівництва і футеровки тунельних сушил і печей, футеровки пода тунельних вагонів, що застосовуються для сушки і випалу будівельних матеріалів, підприємства групи компаній GIR можуть запропонувати вогнетривку і легку цеглу, а також теплоізоляційні засипки.
Застосування багатошарової ізоляції в газових тунельних печах з використанням вогнетривкої легковагої цегли дозволяють підвищити економічність печі, знижуючи витрату газу для нагріву печі.
Виробництво будівельної кераміки
До будівельної кераміки відносяться цегла та каміння пустотілі, повнотілі на основі глиняної сировини, сушіння яких здійснюється в тунельних сушилах, з подальшим випалюванням в тунельних печах. У даних теплових агрегатах застосовуються вогнетриви, що виготовляються підприємствами групи GIR, що дозволяють отримати багатошарову ізоляцію з використанням вогнетривкої легковагої цегли, стійкої до редукції.